Merhaba,
Giriş | Kayıt Ol
Tümünü Gör
16 sonuç bulundu "te"
Tesco Muz
– 27,00
Kırmızı Tesco Marol
37,00
Tesco Kavun 1 KG
– 47,00

Bee Garden Çam Kozalak Şurubu 500 ml

(0 alıcı yorumu)
0 Adet satıldı. Stokta sadece 500 Adet kaldı.

229.00 219.00

Hemen Al

Etkiketler: ,
Marka:

Bee Garden Çam Kozalak Şurubu 500 ml

 

Bee Garden Çam Kozalak Şurubu, doğal bir üründür ve çam kozalağından elde edilen özler içermektedir. İşte Bee Garden Çam Kozalak Şurubu'nun özellikleri:

  • Çam kozalağı, doğal olarak bol miktarda C vitamini, potasyum ve magnezyum içeren bir bitkidir. Bu şurup, çam kozalağının içerdiği besinleri doğal yollarla almanıza yardımcı olur.
  • Bee Garden Çam Kozalak Şurubu, özellikle bağışıklık sistemini güçlendirmeye ve vücudu korumaya yardımcı olmak için kullanılır.
  • İçerdiği doğal bileşenler sayesinde, soğuk havalarda ve mevsim geçişlerinde oluşan solunum yolu problemlerini hafifletmeye yardımcı olur.
  • Ayrıca, solunum yolu rahatsızlıklarının semptomlarını hafifletmeye yardımcı olur.
  • Bee Garden Çam Kozalak Şurubu, doğal bir şurup olduğu için sentetik bileşenler içermez ve vücuda zararlı yan etkileri yoktur.
  • Doğal bir ürün olduğu için, düzenli kullanımı vücudu koruyarak hastalıklara karşı direnci artırır.

Bee Garden Çam Kozalak Şurubu, doğal bir ürün olarak vücudun bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur ve solunum yolu problemlerini hafifletir. İçerdiği doğal bileşenler sayesinde, öksürük, boğaz ağrısı, bronşit gibi solunum yolu rahatsızlıklarının semptomlarını hafifletir. Ayrıca, düzenli kullanımı vücudu koruyarak hastalıklara karşı direnci artırabilir. Bee Garden Çam Kozalak Şurubu, sentetik bileşenler içermediği için vücudunuza zararlı yan etkileri yoktur.

Alıcı Yorumları
0
0 oy
5 Yıldız
4 Yıldız
3 Yıldız
2 Yıldız
1 Yıldız

Bee Garden Çam Kozalak Şurubu 500 ml için 0 yorum
(satın alanlar)

Yorum Ekle